
Розкладний письмовий стіл — легке збирання, для дому та офісу 100×50 см
2 298 ₴
1 654,56 ₴
- В наявності
- Код: 2104619364
- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
Сучасний письмовий стіл у стилі мінімалізм — чудове рішення для дому

Переваги:
Легка, але міцна конструкція
Швидке збирання та розбирання
Надійний металевий каркас
Зносостійка стільниця
Зручне зберігання
Сучасний мінімалістичний дизайн
Легкий у транспортуванні
Розміри:
Висота: 76 см
Довжина: 100 см
Ширина: 50 см
Матеріали:
Каркас: метал
Стільниця: ЛДСП (з текстурою дерева)
Комплектація
Розсувна стійка
Стільниця
Ніжки
Саморізи
Заглушки
Відвертка
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (93) 783-77-97
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для офісу |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 760 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | метал |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Розкладний стіл | Так |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 700 мм |
- Ціна: 1 654,56 ₴











