
Стильний шаховий набір преміумкласу з магнітними фігурами та дошкою Чорно-білий мармур 39 см
5 264 ₴
4 000,64 ₴
- В наявності
- Код: M1001
- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
Стильний шаховий набір преміумкласу поєднує в собі елегантний дизайн і практичність. Фігури виготовлені з якісного пластику з додаванням металевих частинок, що забезпечує приємну вагу, довговічність і комфорт під час гри.

Кожна фігура обладнана магнітом, завдяки чому вони надійно фіксуються на дошці. Це особливо зручно під час гри в дорозі або на нерівних поверхнях. Додатковий обважнювач робить фігури стійкішими та приємнішими на дотик.
Дошка виготовлена з міцного полімеру з декоративним покриттям під чорно-білий мармур. Має сучасний та стильний вигляд. Складається в зручний кейс із відділеннями для зберігання фігур.
Підходить як для початківців, так і для досвідчених гравців і стане чудовим подарунком
Переваги:
• Магнітні фігури — не падають під час гри
• Обважнені для стійкості
• Преміальний дизайн під мармур
• Складана дошка-кейс
• Зручне зберігання
• Чудово для поїздок
• Ідея для подарунка
Розміри:
• Розмір дошки (в розкладеному вигляді): ~39 × 39 см
• Розмір дошки (у складеному вигляді): ~39 × 19.5 см
• Висота короля: ~7.5-8 см
• Висота пешки: ~4–4.5 см
Матеріали:
• Фігури: якісний пластик із металевими частинками + магніт + обважнювач
• Дошка: міцний полімер із покриттям під чорно-білий мармур
• Внутрішня частина: м'яке покриття
Комплектація
• Шахова дошка-кейс
• 32 шахові фігури
• Серветка для догляду
• Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Довжина ігрового поля | 390 мм |
| Загальна довжина | 390 мм |
| Загальна ширина | 390 мм |
| Матеріал фігур/шашок | Пластик |
| Особливості | Магнітні фігурки |
| Стан | Новий |
| Тип | Шахи |
| Ширина ігрового поля | 390 мм |
- Ціна: 4 000,64 ₴








