Портативні Колонки і Навушники
- Топ продаж-16%Залишилось 13 днів
- Топ продаж-20%Залишилось 13 днівБездротові Навушники cat ear vzv-23m з підсвічуванням + FM-радіо + MicroSD Bluetooth сині 10481435 ₴348 ₴Готово до відправки
- Топ продаж-19%Залишилось 13 днів
- Топ продаж-25%Залишилось 13 днів
- Топ продаж-25%Залишилось 13 днівДитячі бездротові навушники Єдиноріг Cat STN-27 LED Bluetooth навушники з котячими вушками і підсвічуванням 10222731 ₴548,25 ₴Готово до відправки
- Топ продаж-25%Залишилось 13 днів
- Топ продаж-14%Залишилось 13 днівДитячі бездротові навушники Єдиноріг Cat STN-27 LED Bluetooth навушники з котячими вушками і підсвічуванням 10262919 ₴790,34 ₴Готово до відправки
- Топ продаж-25%Залишилось 13 днівДитячі бездротові Bluetooth-навушники єдиноріг з котячими вушками і підсвічуванням cat ear STN-27 Чорні 10280729 ₴546,75 ₴Готово до відправки
Портативне аудіо: як взяти музику із собою
З музикою завжди і скрізь це про вас? Тоді ловіть невеликий огляд по всіх варіантах портативного аудіо - від класичних навушників до монструозних пристроїв для вечірок, що гримають. Навіть пригадаємо щось забуте на радість консерваторам.
Навушники
Почнемо із класики. Навушники — вибір кожного меломана. Внутрішньоканальні, накладні, що охоплюють, вкладиші - багато модифікацій, і вибір залежить тільки від особистих переваг. Всупереч поширеній думці, і серед вкладишів та внутрішньоканальних є моделі з якісним звуком та непоганою шумоізоляцією. Крім того, обидва варіанти легкі, компактні та мобільні – з ними приємно ходити та подорожувати без нічого. Вони досить непомітні і не вплинуть на ваш стиль і зачіску. Щоправда, є й мінуси — і вкладиші, і внутрішньоканальні навушники можуть випадати з вуха, тож вибирати їх потрібно ретельно.
Для справжніх аудіофілів, які чекають потужних басів, високого шумозаглушення і відмінного звуку - повнорозмірні навушники, що охоплюють, з великими чашами і м'якими амбушюрами. Зверніть увагу, що серед них є дротові гарнітури, забезпечені великим, гнучким мікрофоном та довгим потужним проводом. З такими зручно зарубатися по мережі в Doom, але ходити вулицею – не дуже.
Серед усіх типів навушників є як дротяні, так і бездротові (і серед тих, що також охоплюють). Серед внутрішньоканальних та вкладишів між повністю бездротовими навушниками TWS та класикою є і перехідний формат – навушники, які підключаються до пристрою по Bluetooth, але між собою з'єднані проводом-обідком, який одягається на шию. Варіант особливо зручний для тих, хто хоче сучасний бездротовий зв'язок, але боїться, що навушник випаде та загубиться.
Що краще — дротові чи бездротові? І там, і там є як мінуси, і плюси. Бездротові моделі забезпечують максимальну мобільність - немає зайвих проводів, які чіпляються за все поспіль, і через це телефон або плеєр намагаються випасти з кишені і розбитися. З бездротовими навушниками ви взагалі можете закинути свій пристрій на дно сумки - зазвичай на таких "вухах" є органи управління: перемикання треків, керування гучністю, відповідь на дзвінок.
Але суттєвий мінус безпроводу – час роботи, обмежений акумулятором. Їх необхідно вчасно заряджати, інакше в самий невідповідний момент залишитеся без музики.
Навушники TWS
Найсучасніший тип навушників, який миттєво набув популярності серед тих, хто звик бути в русі, але не розлучатися з улюбленою музикою, аудіокнигами чи подкастами.
True Wireless Stereo перекладається як «по-справжньому бездротове стерео» і передбачає повну відсутність проводів. Навушники сполучаються з телефоном, ноутбуком або іншою технікою за допомогою Bluetooth-модуля.
Вони відмінно підходять як гарнітура завдяки вбудованим мікрофонам, швидко вставляються у вуха і зберігаються в компактному кейсі, який одночасно служить зарядною док-станцією. Оскільки навушники не підключаються безпосередньо до пристрою, під час автономної роботи відповідають вбудовані акумулятори. Більшість навушників TWS можуть грати до 7 годин без підзарядки, дорожчі моделі – до 10-12 годин. При цьому додатковий заряд триматиме і акумулятор кейсу.
Головний мінус навушників TWS – не завжди щільна посадка. А, оскільки в них немає жодного дроту, навушник, що випадково випав, ризикує безповоротно загубитися. Особливо цим страждають навушники-вкладиші, які, на відміну внутрішньоканальних, фіксуються тільки зовні вуха. Для укріпленої посадки є спеціальні тримачі, які допомагають навушнику не вивалитися, але краще уважно читати відгуки і при можливості приміряти або тестувати моделі, що сподобалися.
Портативні колонки
Портативні колонки хороші для випадків, коли музику слухати хочеться не тільки вам: наприклад, для прогулянки чи відпочинку компанією. Підійде вона і для автомобіля, якщо у вас немає магнітоли або та тимчасово вийшла з ладу. Великий плюс портативних колонок - ви залишаєтеся "на зв'язку" із зовнішнім світом, продовжуєте чути навколишні шуми і зможете своєчасно зреагувати на будь-яку ситуацію. Але тут криється і мінус — музику чутиме не лише ваша компанія, а й кожен перехожий. Отже, використовуючи портативні колонки, не забудьте про повагу до оточуючих.
Компактна портативна колонка - добрий супутник практично в будь-якій ситуації. Завдяки своїм скромним розмірам її можна причепити на велосипед, рюкзак або навіть до джинсів. Підійде пішоходам, які вимогливі до ваги своїх речей і навіть походнику з важким рюкзаком особливо не додасть ваги. Маленькі колонки нерідко йдуть у комплекті з велосипедним кріпленням та карабіном для підвісу.
При цьому функціонал і потужність портативних колонок найрізноманітніші. Це можуть бути як скромні, бюджетні моделі з тихим звуком і невеликим зарядом, так і голосисті пристрої з непоганою якістю звуку, гучністю і додатковими фішками на кшталт вбудованого кард-рідера. Однак
про важливо розуміти, що чим потужніша колонка, тим вона габаритніша і, відповідно, важча. Крихітні колонки розміром з долоню і вагою 250-350 г можуть видавати близько 5 Вт звуку, тоді як 30-40-ватні колонки важать вже до 900 грам.
До речі, портативні стовпчики з можливістю самостійного відтворення музики (за допомогою кард-рідерів або флешек) — найкращий варіант для відпочинку в дикій природі. Тоді, коли довкола немає зв'язку і вам недоступні звичні музичні потокові ресурси; коли не хочеться зайвий раз розряджати телефон. Ви просто закачуєте на карту пам'яті улюблені треки, підключаєте їх до колонки та готове.
Портативна аудіосистема
Та ж портативна колонка, тільки велика, з караоке, світломузикою та іншими фішками. Цей пристрій величезний, важкий і навряд чи ви візьмете його з собою на гірський хайкінг або велосипедний трек. Але з портативною аудіосистемою можна звичайні посиденьки на дачі перетворити на справжнє outdoor-party.
Портативна аудіосистема зібрала під один корпус цілий музичний центр. В окремих моделях є опції мікшування, плавні переходи між треками. Щоб створити абсолютний вау-ефект і розважитися набагато цікавіше, ніж просто танці під музику, портативні аудіосистеми мають безліч цікавих функцій. Найпростіші – кілька роз'ємів під мікрофони для караоке. У розвинених моделях є різноманітні музичні та звукові ефекти, можливість підключення гітари. Ви можете експериментувати, дуріти або створювати нові пісні та треки, а потім навіть записувати їх за допомогою тієї ж аудіосистеми. До речі, щодо караоке — деякі аудіосистеми мають фішку «вокал», яка приглушує вокал у будь-якому треку, перетворюючи його на фонограму.
Особливу ефектність портативним аудіосистемам надає яскраве підсвічування з вибором різних колірних режимів та відгуком на звук (світломузикою). Такий пристрій стає не лише музичним соратником будь-якої тусовки, а й буквально центром тяжіння компанії.
На відміну від портативної колонки, аудіосистема набагато потужніша, тому підійде для великого приміщення або відкритого простору. Вона ідеальна для великих компаній та галасливих вечірок, оскільки здатна заглушити інші шуми. На відміну від портативних компатних колонок, потужність яких від 3 до 30 Вт, акустика може видавати звук до 80 Вт.
Це не наймобільніший пристрій — аудіосистеми можуть важити до 5-6 кілограмів, у тому числі через дуже ємні акумулятори аж до 10800 мА*год.
Магнітоли
Не перевелися ще консерватори землі російської. А тому і магнітоли як і раніше існують, хоча їх і мало. Порівнювати магнітолу з портативною колонкою - задум безглуздий, оскільки ці пристрої начебто вийшли з різних світів. Але якщо у вас, як і раніше, улюблена колекція музики зберігається на дисках, або ви шукаєте найпростіший і найбюджетніший варіант у гараж/на дачу, підбираєте душевний подарунок для дідуся врешті-решт — можна придивитися і до магнітол.
Вони також можуть програвати CD-диски, ловлять радіохвилі. Більшість сучасних магнітол можуть приймати карти пам'яті або флешки, але, як правило, не можуть програти жодний аудіоформат, крім стандартних MP3 та WMA. Багато магнітоли еволюціонували до того, щоб підключатися через Bluetooth. Але вони так і не навчилися бути повністю бездротовими і працюють від мережі або від чотирьох батарейок.