Топ продаж
-30%

Кемпінговий стіл зі стільцями Стіл розкладний алюмінієвий для пікніка, туризму
1 642 ₴
1 149,40 ₴
- В наявності
- Код: 1756374574
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл розкладний алюмінієвий для пікніка, туризму . Кемпінговий стіл зі стільцями

Технічні характеристики:
- Тип: пікніковий / обідній складний стіл
- Матеріал каркасу: алюміній
- Матеріал стільниці: МДФ
- Кількість стільців: 4
- Регулювання висоти: 3 рівні (від 55 до 70 см)
- Максимальне навантаження на стіл: 30 кг
- Максимальне навантаження на стілець: 100 кг
- Отвір для встановлення парасолі: є
- Легко складається та розкладається
Розміри:
- Стіл (у розкладеному вигляді):
- Довжина: 1200 мм
- Ширина: 600 мм
- Висота: 550–700 мм
- Стілець: 410 × 290 × 340 мм
- У складеному вигляді (валіза): 60 × 60 × 7 см
- Вага комплекту: 8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Кількість лавок | 4 шт. |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Допустиме навантаження на стіл | 60 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 110 кг |
| Допустиме навантаження на лаву | 110 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 700 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 340 мм |
| Глибина стільця | 290 мм |
| Висота сидіння стільця | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149,40 ₴


