Топ продаж
-31%

Настільна газова плита на 2 конфорки Настільний таганок газовий на 2 конфорки DOMOTEC 6602
854 ₴
589,26 ₴
- В наявності
- Код: 1756374658
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита Domotec 2 конфорки (6662)
Domotec MS 6602 - идеальный вариант для приготовления пищи на выезде или на дачном участке или общежитии. Особенно оценят таганок любители домашней еды. Плита имеет две конфорки и ручку управления, довольно легкая и компактная, вы без труда сможете ее брать с собой в любое путешествие. Настольная газовая плита предназначена для приготовления пищи от сжиженного (баллонного) газа. Настольная плита экономична и надёжна в работе, удобна и проста в обслуживании.


Характеристика: Газовая плита Domotec 2 конфорки (6662)
- Тип: газовая плита,
- Вид: 2 конфорки,
- Материал: нержавеющая сталь,
- Теплова потужність: 0,54 кВт. х 2,
- Витрата газу: 0,260 кг/год,
- Тип газу: бутан G30 (LPG),
- Емальоване покриття робочої поверхні,
- Габаритні розміри: 470 х 270 х 65 мм,
- Колір: чорний, білий.
Комплектація: Газова плита Domotec 2 конфорки (6662)
- Газова плита – 1 шт,
- Упаковка: заводська коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність, кВт | 1.08 |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Газовая |
| Тип управления | Поворотные переключатели |
| Тип установки | Настольные |
| Цвет | Белый |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 2 |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Ні |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1008 Вт |
| Таймер | Ні |
| Функція автовідключення | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Ні |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Електропідпал | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589,26 ₴



