
Радіоприймач на акумуляторі Golon RX-382 FM/AM/SW з ліхтариком LED Чорний
633 ₴
449,43 ₴
- В наявності
- Код: 1756375728
- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
Радіоприймач з USB/SD функцією і знімним акумулятором.
Приймає трансляції радіостанцій у FM діапазоні, а також відтворює аудіофайли у форматі MP3/WMA (музика й аудіокниги). Радіоприймач GOLON RX-382 має вбудований ліхтар, стане в пригоді в темну пору доби. Чудовий вибір для дачі чи дому!
Технічні характеристики:
-частотний діапазон:
- FM 88-108 MHz
- SW 3,4-23.0 MHz
- AM 530-1600 KHz
-заряд акумулятора від мережі: 220V/50Hz
-робота від батарейок (велика кругла — 2 шт.)
-акумулятор
-ліхтарик LED два режими
Функції:
-відтворення аудіофайлів у форматі MP3 з карти пам'яті SD і флешки
-режим перемикання треків за допомогою кнопок на панелі
-радио. Механічний перемикач частот
-механічний пошук радіохвиль
-вбудований акумулятор
-механічне регулювання гучності
-робота від вбудованого акумулятора або батарейок (велика кругла) 2 шт., заряд акумулятора від мережі 220 ст.
-ліхтарLED два режими
Розмір:
-довжина 16,5 см.
-ширина 7,5 см.
-висота 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOLON |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Приймач |
| Тюнер | Аналоговий |
| Особливості | Ліхтарик, USB-роз'єм |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 449,43 ₴








