
Подушка ортопедична BauTech Memory Foam Pillow під шию, вигнута форма, ефект пам'яті, Білий
384 ₴
299,52 ₴
- В наявності
- Код: 2104619330
- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
Ортопедична вигнута подушка під шию з ефектом пам'яті

Переваги:
- Ергономічна форма для підтримки шиї
- Ефект пам'яті — підлаштовується під тіло
- Знижує напруження в шиї та плечах
- Покращує якість сну
- Повітропроникний матеріал — не перегрівається
- Гіпоалергенний і безпечний
- Знімний чохол на змійці
Чому варто купувати в нас:
|
Найкращі ціни Ми закуповуємо товари безпосередньо з заводів, тому наші ціни найнижчі. Купуючи в нас, Ви заощаджуєте свої гроші. |
Швидка доставка Оскільки в нас власні склади ми відправляємо товары щодня. Доставка замовлення впродовж 1-3 днів по всій Україні. |
Найкращий сервіс Перед відправленням товар проходить перевірку на працездатність, ми перевіряємо товар на дефекти та ретельно пакуємо. |
Акції та знижки У нас завжди найкращі ціни. Постійні акції, знижки та розпродажі дадуть змогу Вам купити необхідний товар за найвигіднішою ціною. |
Як ми працюємо:
|
Ви залишаєте заявку на сайті або за телефоном. |
Менеджер зв'язується з вами та підтверджує замовлення. |
Ми оперативно комплектуємо та відправляємо ваше замовлення. |
Ви оплачуєте та забираєте свій товар у відділенні служби доставки. |
Якщо ви хочете дізнатися докладнішу інформацію про цей товар — телефонуйте, пишіть, питайте! Ми завжди з радістю готові відповісти на всі Ваші запитання.
Для швидкого замовлення телефонуйте:
+380 (63) 581-83-15
+380 (96) 540-86-53
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bautech |
| Тип | Для сну |
| Форма | Підкова |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Наповнювач | Memory Foam, Антиалергенне волокно |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Колір | Білий |
| Застібка наволочки | стандартна блискавка |
| Тип подушки | Ортопедична |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 30 см |
| Ширина подушки | 35 см |
| Висота подушки | 13 см |
- Ціна: 299,52 ₴











