Новинка
-25%

Бездротова колонка ZXX-7878/8161, 600 W, Bluetooth акустична
8 799 ₴
6 599,25 ₴
- В наявності
- Код: 2104619429
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична система ZXX-7878 / 8161

Характеристики:
Тип: Портативна акустична система
Номінальна потужність: 400 Вт
Пікова потужність (RMS): 600 Вт
Опір: 4-8 Ом
Частотний діапазон: 50 Гц – 20 кГц
Чутливість: 98 ± 3 дБ
Динаміки:
Низькочастотний динамік: 15 дюймів
Високочастотний динамік: 1 × 3 дюйми
Функції та можливості:
Bluetooth: є
FM-радіо: є (88-108 MHz)
USB-вхід: є
Підтримка TF/SD-карт: є
AUX-вхід (3.5 мм): є
Записування на флешку: є
Еквалайзер: 4 режими (Rock/Pop/Jazz/Classic)
Світломузика: є
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZZX |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Чутливість | 98 дБ |
| Інтерфейси | USB |
| Мінімальна частота | 50 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | SD, TF Card |
| Особливості | Бездротовий пульт ДУ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 72 мм |
| Глибина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 599,25 ₴



