Новинка
-25%

Бездротова колонка ZXX-1503/9819 60W, Bluetooth акустична
9 199 ₴
6 899,25 ₴
- В наявності
- Код: 2104619430
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична портативна колонка ZXX-1503 / 9819

Характеристики:
Матеріал корпусу: пластик
Діаметр динаміка: 15"
Змінний акумулятор: 12V 4.5Ah
Тип живлення: мережа, акумулятор
Інтерфейси: USB, AUX-вхід
Підтримувані карти пам'яті: TF Card (microSD)
Чутливість: 98 дБ
Особливості: FM-приймач
Сумарна потужність звуку: 60 Вт
Підтримувані бездротові інтерфейси: Bluetooth
Мінімальна частота: 40 Гц
Максимальна частота: 18000 Гц
Формат акустики: стерео
Розміри: 69x44x36 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZZX |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 60 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Чутливість | 98 дБ |
| Інтерфейси | USB |
| Мінімальна частота | 40 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | FM-приймач, Бездротовий пульт ДУ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 69 мм |
| Глибина | 36 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899,25 ₴



