Новинка
-24%

Бездротова колонка ZXX-5505, 80W, Bluetooth акустична
5 262 ₴
3 999,12 ₴
- В наявності
- Код: 2104619431
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична портативна колонка ZXX-5505

Характеристики:
Динаміки: 2 × 6,5"
Вихідна потужність: 80 Вт
Бездротове під'єднання: Bluetooth
Радіус дії Bluetooth: до 20 м
Вбудована пам'ять: 32 ГБ
Підтримка TF-карток: є
FM-радіо: є
Час автономної роботи: до 6 годин
AUX-вхід: є
Матеріал корпусу: пластик + метал
Живлення: вбудований літій-іонний акумулятор
Діапазон частот: 100 Гц – 20 кГц
Розміри: 270×290×615 мм
Вага: 5,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZZX |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 80 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Чутливість | 98 дБ |
| Інтерфейси | USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 50000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 615 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 5.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999,12 ₴



