-25%

Акумуляторний садовий тример-газонокосарка 48 В з двома батареями 2000 мА·год для догляду за травою
1 465 ₴
1 098,75 ₴
- В наявності
- Код: 2104619444
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна газонокосарка-тример для трави 48 В, 2 акумулятори, 2000 мА·год

Характеристики:
- Тип: акумуляторна газонокосарка-тример
- Живлення: 2 акумулятори Li-Ion
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 2000 мА·год
- Час роботи одного акумулятора: 30–45 хвилин
- Час повного заряджання: майже 2 години
- Швидкість обертання: до 8000 об/хв
- Довжина штанги: від 92 до 122 см
- Матеріал штанги: нержавіюча сталь
- Вага: 1,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна ширина скошування | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Газонокосарка |
| Висота | 1220 mm |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Регулювання висоти скошування | Да |
| Час заряджання | 100 хв |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Висота скошування | 10 мм |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098,75 ₴



