Новинка
-23%

Самокат дитячий NRG-32 триколісний складаний з підсвіткою Синій
908 ₴
699,16 ₴
- В наявності
- Код: 2104619448
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триколісний дитячий самокат NRG-32

Характеристики:
Матеріал: поліуретан, рама — алюміній (складана конструкція)
Тип: триколісний самокат
Колеса: PU (світні)
передні — 10 см
заднє — 8 см
ширина — 4,5 см
Висота керма: до 70 см (регулюється в 3 рівні)
Платформа: 57 × 14 см
Подшипники: ABEC 7
Гальмо: ножне, на задньому колесі
Вага: 2 кг
Максимальне навантаження: до 60 кг
Вік: від 3 до 8 років
Конструкція: складана, зручна для зберігання і транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699,16 ₴




