Новинка
-27%

Самокат дитячий HK-44 складаний триколісний Бірюзовий
1 067 ₴
778,91 ₴
- В наявності
- Код: 2104619459
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триколісний дитячий самокат HK-44

Характеристики:
Матеріал — поліуретан, алюміній
Тип — триколісний самокат
Колеса — PU (світні); передні — 10 см, задні — 12 см, ширина — 5 см
Висота керма від платформи — до 40 см, регулюється (3 рівні)
Платформа — 42 × 13 см
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — складаний, що дає змогу зручно переносити та зберігати
Вага — 2,8 кг
Максимальне навантаження — до 40 кг
Вік — від 1 до 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 40 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Бірюзовий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778,91 ₴



