Горячая новинка
-25%

Триколісний дитячий самокат H6688 з підсвіткою Жовтий
1 197 ₴
897,75 ₴
- В наявності
- Код: 2104619512
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триколісний дитячий самокат H6688

Характеристики:
Матеріал: поліуретан, рама — алюміній (складана конструкція)
Тип: триколісний самокат
Колеса: PU (світні)
передні — 10 см
заднє — 7 см
ширина — 5 см
Висота керма: до 72 см (регулюється в 3 рівні)
Платформа: 42 × 13 см
Подшипники: ABEC 7
Гальмо: ножне, на задньому колесі
Вага: 2,8 кг
Максимальне навантаження: до 60 кг
Вік: від 3 до 8 років
Конструкція: складана, зручна для зберігання і транспортування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897,75 ₴



