Премиум
-27%

Двоколісний дитячий самокат 2036N складаний Рожевий
1 344 ₴
981,12 ₴
- В наявності
- Код: 2104619519
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двоколісний дитячий самокат 2036N

Характеристики:
Матеріал — поліуретан, ручка — алюміній (складана)
Тип — двоколісний самокат
Колеса — PU, 200 мм
Висота керма від платформи — до 86 см, регулюється (3 рівні), ширина керма — 37 см
Платформа — 55 × 11 см, покриття проти ковзання
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — складаний механізм, що дає змогу зручно переносити та зберігати
Вага — 2 кг
Максимальне навантаження — до 70 кг
Вік — від 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вага | 2 кг |
| Висота рульової стійки | 86 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981,12 ₴



