Лучший выбор
-26%

Триколісний дитячий самокат Bf-888 з підсвіткою Червоний з чорним
1 502 ₴
1 111,48 ₴
- В наявності
- Код: 2104619523
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Триколісний дитячий самокат Bf-888

Характеристики:
Матеріал — поліуретан, алюміній
Тип – триколісний самокат
Колеса — PU (світні):
• передні — 12 см
• заднє — 9 см
• ширина — 5 см
Висота керма від платформи — до 75 см, регулюється (3 рівні)
Платформа — 44 × 14 см
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — музичний ефект, що світиться платформа, складаний механізм, що дає змогу зручно переносити та зберігати
Вага — 2,8 кг
Максимальне навантаження — до 60 кг
Вік — від 1 до 8 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111,48 ₴



