Новинка
-29%

Бездротова колонка RX-8133, 30W, Bluetooth акустична
1 915 ₴
1 359,65 ₴
- В наявності
- Код: 2104619432
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акустична портативна колонка RX-8133

Характеристики:
Тип: портативна музична колонка
Бездротові можливості: Bluetooth
Кількість динаміків: 1
Розмір динаміка: 8"
Загальна потужність: 30 Вт
Чутливість: 85 дБ
Опір: 8 Ом
Частотний діапазон: 45 Гц – 18 000 Гц
Інтерфейси: USB, AUX 3.5 мм (Mini-Jack), MIC IN
Підтримка карт пам'яті: TF
FM-радіо: є
LED-підсвітка: є
Дисплей: є
Підтримка TWS (під'єднання двох колонок): є
Бездротові інтерфейси: Bluetooth
Живлення: MicroUSB DC 5V (через адаптер 220V) + вбудований акумулятор
Ємність акумулятора: 3,7V / 2400 mAh
Матеріал корпусу: пластик
Колір: чорний
Мікрофон: дротовий (1 шт.)
Розміри: 25x23,5x38 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZZX |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Чутливість | 85 дБ |
| Інтерфейси | USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Вага | 2.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 359,65 ₴



