Лучший выбор
-28%

Чотириколісний дитячий самокат 6289-1 з підсвіткою Рожевий
1 295 ₴
932,40 ₴
- В наявності
- Код: 2104619515
+380 (63) 581-83-15
Зателефонувати менеджеру- +380 (96) 540-86-53Зателефонувати менеджеру
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чотириколісний дитячий самокат 6289-1

Характеристики:
Матеріал — поліуретан, алюміній
Тип — чотириколісний самокат
Колеса — PU (світні):
• передні — 11 см
• задні (2 колеса) — по 7 см
• ширина — 5,5 см
Висота керма від платформи — до 76 см, регулюється (3 рівні)
Довжина сидіння — 35 см (складається)
Платформа — 42 × 13 см
Подшипники – ABEC 7
Гальмо — ножне, на задньому колесі
Додатково — музичний ефект, що світиться платформа, складаний механізм, що дає змогу зручно переносити та зберігати
Вага — 3 кг
Максимальне навантаження — до 60 кг
Вік — від 1 до 5 років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 4 |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Висота рульової стійки | 76 см |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932,40 ₴



